PIN-ის საგრანტო კონკურსი ყაზბეგის მუნიციპალიტეტში სოციალურ-ეკონომიკური ინიციატივების მხარდასაჭერად _ მეორე ეტაპი
პროექტ ყაზბეგის განვითარების ჯგუფის ფარგლებში მიმდინარე საგრანტო კონკურსის მეორე ეტაპზე გადასული არამომგებიან და ბიზნეს განაცხადების ავტორებს დღეიდან შეგიძლიათ ჩამოტვირთოთ შესაბამისი სრული განაცხადის ფორმა.
ჩამოტვირთეთ: არამომგებიანი სათემო და საჯარო განაცხადის ფორმა
ჩამოტვირთეთ:სრული ბიზნეს განაცხადის ფორმა
ყაზბეგის 2016-2020 წლების განვითარების სტრატეგია და საგრანტო სახელმძღვანელოდაგეხმარებათ ყურადღება გაამახვილოთ პრიორიტეტულ საკითხებზე.
შევსებული განაცხადის ჩაბარების ბოლო ვადაა 2017 წლის 31 მარტის 17.00 საათი. განაცხადი მიიღება მხოლოდ ნაბეჭდი სახით შემდეგ მისამართზე: დ. სტეფანწმინდა, ვაჟა-ფშაველას ქ. #1 - People in Need-ის ყაზბეგის ოფისი.
პროექტი: ყაზბეგის განვითარების ჯგუფი
დონორი: ევროკავშირი და ჩეხეთის განვითარების სააგენტო
იმპლემენტატორი: People in Need
პარტნიორები: ადგილობრივი განვითარების ჯგუფების ჩეხეთის ეროვნული ქსელი (NNLAG), ბიოლოგიურ მეცნიერებათა ასოციაცია "ელკანა"

PIN Announces a Grant Competition to Support Social and Economic Initiatives in Kazbegi Municipality _ Second Round
In the frame of the LAG Kazbegi project full application stage of the second round of grant award has been announced. The community, public and business applications authors can download the full application forms below.
Download: Business Application Form
Download: Community and public application Forms
Deadline for applications is 31st of March 2017. The hard copy of applications must be submitted. Address: Stepantsminda, Vaja-Pshavela st#1. People in Need - Kazbegi office.
Kazbegi Local Development Strategy 2016-2020 and Grant Competition Manual will help you to focus on priorities of the local development strategy .